
Beurzen en congressen voor de food- en agrarische sector
Eigen producten tonen en proevenOrganiseer je een vakbeurs waar smaken centraal staan, of een agrarisch congres met stands? Wij kennen je doelgroep door en door. We weten dat het draait om de inhoud, zonder onnodige tierelantijnen. We gaan desgewenst back to basic, maar zorgen dat het kwalitatief uitstekend voor elkaar is. Jouw boodschap staat bij ons altijd strak voorop.
Mobiele keukens en flexibele beursvloeren
Of je nu duizenden vierkante meters nodig hebt in onze Loods of juist kiest voor een comfortabele, compacte ruimte in het Plein: wij denken actief mee met de ideale indeling en looproute. Een grote drempel wegnemen voor standhouders is onze specialiteit. Bij ons tonen en serveren zij hun eigen producten zonder gedoe.
- Kookdemonstraties: we faciliteren de opzet van complete presentatiekeukens en mobiele keukens in onze zalen, inclusief de juiste stroompunten en afzuiging.
- Cameraregistratie: live kooksessies brengen we haarscherp in beeld op grote schermen via onze vaste techniekpartners.
- Food festival: we toveren de ruimtes net zo makkelijk om tot een dynamisch food festival waar je gasten ongedwongen genieten en netwerken. Wij faciliteren het feestje!
Geen tierelantijnen, wel topkwaliteit
Bij agrarische evenementen (zoals sectorcongressen) blijft de focus strak op de boodschap. Geen gebakken lucht, maar een vlekkeloos proces. Onze eigen huiswijn komt lokaal van De Salentein en de producten in onze keuken zijn ambachtelijk en huisgemaakt. Zo sluiten we naadloos aan op de liefde voor het product die in jouw sector leeft.
De voordelen van een congres
bij het HartKom eens koffie drinken
Zullen we samen de ideale indeling voor jouw food- of agri-event uittekenen? Bel ons even of mail ons direct om de mogelijkheden te bespreken.
"*" geeft vereiste velden aan























